RSS Feed

Noslēgusies Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļa norisinājās no 14. līdz 18.oktobrim, kurā piedalījās vairāk nekā 137 000 jauniešu 83 Latvijas pilsētās. Šogad pasākumi bija saistīti ar karjeras izvēli un nākotnes profesijām, kuros tika akcentēta mākslīgā intelekta un tehnoloģiju loma nākotnes darba tirgū. Karjeras nedēļas pasākumos notika diskusijas ar nozaru profesionāļu dalību, interaktīvās stundas, domnīcas, atvērto durvju dienas un radošās darbnīcas.

Rīgā, Ogrē, Kuldīgā, Valmierā un Daugavpilī vidusskolēni un profesionālo izglītības skolu audzēkņi diskutēja par profesijām un prasmēm nākotnē tehnoloģiju un mākslīgā intelekta nozīmi mūsdienās, kā arī guva ieskatu par to attīstību tuvākajā desmitgadē un ietekmi uz darba tirgu.

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kas jauniešiem dod iespēju iepazīt savu iespējamo nodarbošanos nākotnē, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un saņemt karjeras konsultācijas. Karjeras nedēļu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar 83 Latvijas pilsētām, un to finansē ESF projekts „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Vairāk informācijai apmeklējiet VIAA mājaslapu.

Avots: VIAA

22.10.2019.

error: Content is protected !!